MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 15175133
nr 1517 5133
CARPET
oriental, 165x304 cm, wear, damages.
orientalisk, 165x304 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 400
Monday January 23 2023
at 20:17:17
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr